دندانپزشکی دیجیتال

دندانپزشکی دیجیتال

Digital Dentistry یکی از بارزترین نمونه‌های نفوذ تکنولوژی در علم پزشکی است که با استفاده از فناوری‌های دیجیتال به منظور بهبود و تسریع پروسه‌های درمانی در حوزه دندانپزشکی است که با کمک جدیدترین فناوری دیجیتال (CAD-CAM)، امکان انجام تمامی خدمات دندانپزشکی به شیوه‌ای کاملا مدرن فراهم نموده است.
در دندانپزشکی Digital، عموماً از ابزارها و فناوری‌هایی استفاده می‌شود که به کمک کامپیوتر هدایت می‌شوند و لذا دقت آن‌ها بسیار بیشتر از نمونه‌های فعلی می باشد. از طرفی استفاده از این فناوری‌ها امکان پیش بینی رویه‌ی درمانی را فراهم می‌کند و می‌تواند نتایج را قبل از شروع فرآیند درمان به ما نشان دهد.
استفاده از این فناوری‌های برای امور مختلفی اعم از طراحی و کاشت ایمپلنت، لیزر دندان، طراحی لبخند،کامپوزیت دندان و… مورد استفاده قرار می‌گیرد.
ایمپلنت دیجیتال دندان از مهم ترین خدمات دندانپزشکی دیجیتال است که با تسریع کاشت دندان، درد کمتر و عدم نیاز به برش و بخیه در هنگام ایمپلنت به کمک افراد آمده است.

ایمپلنت دیجیتال

ایمپلنت را می‌توان یکی از محبوب‌ترین شیوه‌های درمانی دانست که مشکل بی‌دندانی را برای انسان برطرف کرده است. این شیوه درمانی تا چند سال قبل به صورت دستی انجام می‌شد و رویه ایمپلنت‌گذاری و کاشت، با صلاح دید متخصص صورت می‌گرفت. اما امروزه ایمپلنت دیجیتال دندان طرفداران بیشتری دارد.
در این شیوه با استفاده از فناوری‌های دیجیتال، ابتدا وضعیت دهان و استخوان‌های فک بیمار بررسی می‌شود و پس از آن براساس محاسبات دقیقی که توسط کامپیوتر صورت می‌گیرد، محل دقیق ایمپلنت‌ و زاویه آن مشخص می‌شود.
این موضوع سبب می‌شود تا ایمپلنت جای‌گذاری شده از هر لحاظ بهینه و مناسب باشد و به همین جهت بیشترین بازدهی را برای بیماران خواهد داشت.

مزایای ایمپلنت دیجیتال ICX آلمان

* دقت بالا درمان
* کاهش درد و ناراحتی بیمار
* امکان حصول پروتز زیباتر و دقیق
* انجام تمامی مراحل کاشت ایمپلنت در یک جلسه
* سرعت بالاتر درمان
* کاهش بسیار در عوارض
* ترمیم سریع تر و راحت تر
* امکان تحویل پروتز در همان روز

شرکت تجهیز طب اثر در سال ۱۳۹۱ با هدف ورود به بازار ایمپلنت تاسیس گردید. در این راستا، برترین برندهای رایج دنیا با یک هدف اصلی برترین کیفیت با قیمتی مناسب انتخاب شدند.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق برای شرکت تجهیز طب اثر محفوظ است. طراحی و توسعه توسط دیجینگ.