میکروسکوپ دندانپزشکی CJ-OPTIK

در یک نگاه تفاوت را شناسایی کن

CJ-Optik از شرکت های پیشرو در زمینه میکروسکوپ دندانی آلمان محسوب می شود که از سال 2007 وارد بازار جهانی شده است و هم اکنون نیز با توزیع کنندگان در 75 کشور جهان، برای راه حل های کارآمد به نفع دندانپزشکان و بیماران تلاش می کند. این محصول ساخت آلمان که طی سالها تجربه مکانیکی نوری و دقیق طراحی شده و ازکیفیت سیستم‌های لنز و اجزای مکانیکی با معروف‌ترین برندهای موجود در بازار رقابت و یا حتی از آنها پیشی می‌گیرد.

میکروسکوپ های دندانی ساخت آلمان

CJ-Optik نزدیک به 20 سال است که میکروسکوپ های دندانپزشکی و جراحی را ارائه می دهد و بهترین لوازم جانبی و ارتقاء نوری را برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان ارائه می دهد. این برند آلمانی که همواره به دنبال توسعه محصولات نوآورانه جدید می باشد؛ طبق استاندارد ISO 13485 بالاترین کیفیت و قابلیت اطمینان را تضمین می کند. محصولات CJ-Optik در وردورف، آلمان، در مجاورت شهر معروف جهانی “Optics City” Wetzlar تولید می شوند وکیفیت سیستم‌های لنز و اجزای مکانیکی با برندهای معروف بازار قابل مقایسه است. وعده ما ارائه بهترین کیفیت، عملکرد، نوآوری و ارزش است چرا که شما شایسته آن هستید.

شرکت تجهیز طب اثر در سال ۱۳۹۱ با هدف ورود به بازار ایمپلنت تاسیس گردید. در این راستا، برترین برندهای رایج دنیا با یک هدف اصلی برترین کیفیت با قیمتی مناسب انتخاب شدند.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق برای شرکت تجهیز طب اثر محفوظ است. طراحی و توسعه توسط دیجینگ.