درباره ما

شرکت تجهیز طب اثر در سال ۱۳۹۱ با هدف ورود به بازار ایمپلنت تاسیس گردید. در این راستا، برترین برندهای رایج دنیا با یک هدف اصلی مورد مطالعه قرار گرفتند؛ برترین کیفیت با قیمتی منصفانه.

شرایط اقتصادی نابسامان سالهای اخیر کشور عزیزمان، شاید اصلی ترین عامل در به عقب راندن اولویت کیفیت با جایگزینی اولویت قیمت شده بود. بنابراین نیاز به سوی سیستمی بود که نه تنها کیفیت، اولویت اول آن باشد، بلکه به صورتی هوشمند و مدبرانه، پیشنهاد قیمتی مناسبی را به جامعه درمانی ارائه دهد.

در میان تولید کنندگان گسترده جهان از آسیا تا آمریکا، شاید به جرأت بالاترین کیفیت در تولید و سختگیرانه ترین حدود استانداردی در محصولات آلمانی جاری باشد.

با چنین رویکردی، سیستم ایمپلنتی ICX با در اختیار داشتن بالاترین نرخ رشد فروش در اروپا و به عنوان برترین تولید کننده آلمانی در آلمان، که عنوان Volks implantat به معنای ایمپلنت مردم را در آلمان از آن خود کرده بود، انتخاب گردید. این سیستم ایمپلنتی، از بالاترین سطح کیفی، که آنرا با قدیمی ترین و برترین سیستم های جهان قابل مقایسه می نماید، برخوردار است.

همچنین اجرای نظام کنترل کیفی مناسب و بهره ور، در کنار حذف تشریفات غیر ضروری فروش و تمرکز بر شعار ( درمان منصفانه ) در عمل باعث شده، قیمت بسیار منطقی و جذاب این سیستم توجه بزرگترین و قابل ترین دندانپزشکان جهان را به خود معطوف دارد.

شرکت تجهیز طب اثر با ارائه محصولات ICX آلمان، در کنار برخورداری از کادری متخصص و متعهد، مشتری مداری را سر لوحه فکری و عملی نظام کاری خود میداند. 

در این راستا ضمن قدردانی و سپاس از همراهان همیشگی تجهیز طب اثر، تعهد می نماییم در برآوردن خواسته های نظام سلامت کشور عزیزمان، در بالاترین سطح کیفی، تمامی تلاش خویش را به کار گیریم.

در این راه بی شک نیازمند حمایت و نظرات سازنده جامعه معظم و فرهیخته دندانپزشکی ایران بزرگ هستیم.

ارزش های ما

افتخارات و گواهینامه‌ها

شرکت تجهیز طب اثر در سال ۱۳۹۱ با هدف ورود به بازار ایمپلنت تاسیس گردید. در این راستا، برترین برندهای رایج دنیا با یک هدف اصلی برترین کیفیت با قیمتی مناسب انتخاب شدند.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق برای شرکت تجهیز طب اثر محفوظ است. طراحی و توسعه توسط دیجینگ.